Chcete poradit se zajištěním na důchod?

Pokud chcete naspořit co nejvíc peněz na dobu, kdy už nebudete vydělávat, je potřeba, abyste své zajištění na důchod řešili komplexně. A to už od začátku. Našich služeb sice můžete využít pouze při sjednávání penzijního spoření, jak ale zjistíte, jakou částku potřebujete naspořit nebo jaký způsob zajištění na penzi je pro vás nejlepší? Pomůžeme vám vybrat ten správný způsob, jak spořit nebo investovat. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my uděláme všechno pro to, abychom vám pomohli vaše sny naplnit. A mnohem víc. Díky penězům, které naspoříte, budete moct i v důchodu třeba cestovat po světě nebo podporovat svá vnoučata na studiích. To všechno umíme.

Nevíte, jestli je lepší spořit, nebo investovat? Poradíme vám. Máte jasnou představu o tom, co chcete, ale nemáte čas zjišťovat, jak na to? Zjistíme to za vás. Říkáte si, že do důchodu je ještě daleko a raději budete řešit to, co je teď? Ukážeme vám, že zajištění na důchod může mít pozitivní vliv i na vaši současnou finanční situaci. Sjednáme vám tu správnou variantu zajištění na důchod přesně na míru tomu, co od něj budete potřebovat.

Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možný výnos při zajišťování na důchod.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu vašich finančních možností
  • Vybereme správný typ spoření nebo investování přesně podle vašich přání a potřeb
  • Sjednáme vám spoření nebo investování za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat
  • Díky nám naspoříte peníze, se kterými budete moct i v důchodu žít podle svých představ

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro zajištění na důchod