Chcete naspořit co nejvíc peněz a minimalizovat poplatky za vedení spořicího účtu?

Pokud chcete efektivně spořit, je potřeba, abyste svůj spořicí účet řešili komplexně. A to ve všech ohledech, nejen z pohledu peněz. Víte, co by měl váš spořicí účet všechno splňovat, ale nechcete trávit týdny srovnáváním podmínek vedení spořicího účtu u jednotlivých bank? Pomůžeme vám vybrat ten správný spořicí účet právě pro vás. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my najdeme řešení. A mnohem víc. Nezohledňujeme jenom finanční stránku věci, výší poplatků a úrokové sazby, zajímá nás také váš komfort. Zjistíme, které služby využíváte nebo byste chtěli využívat, a vybereme pro vás účet, který bude vaše přání a požadavky splňovat. To všechno umíme.

Potřebujete mít jistotu, že se ke svým penězům kdykoliv rychle dostanete? Zařídíme to. Chcete mít o svém účtu přehled? Vybereme ten, který bude dostupný i online. Rádi byste sami sobě ztížili výběr peněz, abyste je neutratili dřív, než naspoříte cílovou částku? Vybereme spořicí účet na míru tomu, co od něj budete potřebovat. Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré dokumenty a smluvní podmínky, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možný výnos ze spořicího účtu.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu podmínek vašeho stávajícího spořicího účtu
  • Vybereme spořicí účet podle vašich přání a potřeb
  • Zařídíme vám dobré podmínky vedení účtu
  • Sjednáme vám ty správné služby za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás veškeré dokumenty a smluvní podmínky, které budete podepisovat
  • Díky nám naspoříte peníze, které budete moct využít ke splnění svých přání, ať už to je exotická dovolená, nové auto nebo potřebná finanční rezerva

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro spořicí účet