Chcete poradit s finančním zajištěním svých dětí?

Pokud chcete naspořit co nejvíc peněz, abyste dobře zajistili své potomky, je potřeba, abyste vše řešili komplexně. A to už od začátku. Našich služeb sice můžete využít pouze při sjednávání spoření, jak ale zjistíte, jakou částku potřebujete naspořit nebo jaká varianta spoření je pro vás a vaše děti ta nejlepší? Pomůžeme vám vybrat ten správný způsob, jak spořit nebo investovat. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my uděláme všechno pro to, abychom vám pomohli naplnit sny vašich dětí. A mnohem víc. Díky penězům, které jim naspoříte, budou moct studovat, cestovat po světě nebo dělat cokoliv, co si budou přát. To všechno umíme.

Nevíte, jestli je lepší spořit, nebo investovat? Poradíme vám. Máte jasnou představu o tom, co chcete pro své děti, ale nemáte čas zjišťovat, jak na to? Zjistíme to za vás. Říkáte si, že budoucnost je ještě daleko a raději budete řešit to, co je teď? Ukážeme vám, že řešit zajištění vašich dětí může mít pozitivní vliv i na vaši současnou finanční situaci. Sjednáme vám tu správnou variantu spoření nebo investování přesně na míru tomu, co od něj budete vy a vaše děti potřebovat.

Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možný výnos při spoření nebo investování pro vaše děti.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu vašich finančních možností
  • Vybereme správný typ spoření nebo investování přesně podle přání a potřeb vašich i vašich dětí
  • Sjednáme spoření nebo investování, které zajistí vaše děti, za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat
  • Naspoříte svým dětem peníze, díky kterým si budou moct plnit své sny

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás a vaše děti. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro spoření pro děti