Pravidelné investování s pevným měsíčním úrokem jako nástroj zajištění na důchod

Pravidelné investování s pevným měsíčním úrokem jako nástroj zajištění na důchod (Foto: Monkey Business Images, ShutterStock.com)

V Effective jsme na základě přání našich klientů vytvořili finanční produkt, první na trhu, který je založen na pravidelném investování, ovšem s pevným úrokem. To je unikátní. Roky slýcháme od klientů, že to, co se jim na pravidelných investicích nelíbí, je právě to, že úrok není pevný. Ačkoli jsme roky argumentovali tím, že je to přirozené a že je potřeba se s tím naučit žít, úroky prostě pevné nejsou, nakonec jsme se s kolegy rozhodli, že takový finanční produkt vytvoříme. Chtěli jsme vyhovět našim klientům a pevné zhodnocení jim garantovat.

Garance 5% zhodnocení ročně na základě pravidelných investic do dluhopisů

Základem je podkladové aktivum dluhopisů neboli prostě dluhopisy. Ty na trhu sice běžně existují, ale na jednorázové investice, jednorázové vklady. A my jsme vytvořili dluhopis na pravidelné bázi. To znamená, že od 500 korun měsíčně klienti můžou platit pravidelně do tohoto dluhopisu.

A u tohoto dlouhodobého pravidelného investování mají klienti garantováno 5 % ročně, tedy p.a. To znamená, že prostě víte, že zhodnocení vašich vkladů bude 5 % a lze s tím počítat jako s pevnou částkou, která nemůže být nižší, nemůže být ale ani vyšší. Je prostě 5 %. A víme, že v tuto chvíli jiná společnost na trhu takové řešení nenabízí.

Poslat článek kamarádovi na e-mail

Úsporová kalkulačka zajištění na důchod

Spočítejte si, o kolik víc díky Effective naspoříte na důchod.

+ -
+ -

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747
E-book zdarma ke stažení:

Zajištění na penzi

Řešte tuto oblast svých financí komplexně.

 

Potřebujete poradit?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747