Chcete poradit s pojištěním svého domu nebo bytu?

Pokud chcete opravdu dobře pojistit svou nemovitost, je potřeba, abyste vše řešili komplexně. Pomůžeme vám vybrat správný typ pojištění, zajistíme, aby byla pokryta všechna potřebná pojistná rizika, vyřešíme za vás veškerou administrativu. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co potřebujete, a my uděláme všechno pro to, abychom vám to pomohli zařídit. A mnohem víc. Díky dobře sjednané pojistce budete moct žít v klidu a beze strachu, že se něco stane nebo že platíte pojistku zbytečně, protože vám pojišťovna kvůli kličce ve smlouvě nemusí vyplatit pojistné plnění. To všechno umíme ošetřit.

Nevíte, proti jakým rizikům byste měli svou nemovitost pojistit? Poradíme vám. Máte pojistnou smlouvu a nejste si jistí, jestli jsou její podmínky pro vás dobré? Zjistíme to. Nerozumíte právničtině a řeči pojistných smluv? Sjednáme vám pojištění přesně na míru tomu, co od něj budete potřebovat. Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme pro vás to správné pojištění nemovitosti, ať už bytu, domu, nebo chalupy.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu vaší současné pojistné smlouvy
  • Pomůžeme vám upravit smluvní podmínky a ošetřit pojistná rizika ve vaší stávající pojistné smlouvě
  • Sjednáme vám novou pojistnou smlouvu za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás smlouvy, které budete podepisovat
  • Budeme vám nápomocní při hlášení škod, pojistného plnění a při jednání s pojišťovnou
  • Ušetříme váš čas, peníze a nervy a vy budete moct bydlet v klidu a beze strachu, že se něco stane a vy zůstanete bez střechy nad hlavou

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro pojištění nemovitosti