O Effective

Effective jsme založili jako zkušení profesionálové v roce 2011. A to s jasným záměrem – chtěli jsme dělat skutečné finanční poradenství. Chtěli jsme pomáhat klientům zlepšit jejich finanční situaci a díky úsporám zvyšovat kvalitu jejich života, pomáhat jim plnit sny, o kterých si mysleli, že jsou pro ně finančně nedosažitelné.

O effectiveExistuje mnoho společností, které tvrdí, že poskytují finanční nebo i jiné druhy poradenství. Většinou ale nabízejí jen několik málo služeb zaměřených na to, aby vám prodali nějaké finanční produkty. Effective jsme založili po více jak desetiletých zkušenostech v oboru. A věděli jsme, že chceme pracovat v nejlepším zájmu svých klientů. A trvale rozvíjet a zvyšovat úroveň poradenských služeb tak, aby to přinášelo co nejvíc užitku právě vám.

Rozšířili jsme nabídku služeb podle přání a potřeb klientů

Během prvního roku fungování Effective jsme získávali od klientů mnoho podnětů. Klienti byli spokojení s našimi službami a chtěli, abychom jim radili a pomáhali ještě v dalších finančních oblastech. Díky tomu jsme rozšířili záběr poradenských služeb. Vybudovali jsme týmy, které se specializují na jednotlivá témata tak, abychom vám poradili, jak nejlépe to jde.

Poskytujeme komplexní služby, vždy ve vysoké kvalitě. Díky tomu, že pracujeme s lidmi, kteří se specializují na jednotlivá odvětví. Při budování jednotlivých týmů pro nás bylo zásadní, abychom je obsadili zkušenými profesionály, kteří sdílí naše vize. Najdete tak u nás špičkové odborníky na investice, na daně, na bydlení a hypotéky, na telekomunikační služby nebo dluhovou problematiku. A mnohé další.

Našim cílem vždy bylo, aby všichni naši klienti, ať už jednotlivci, domácnosti, nebo firmy a živnostníci, ušetřili na běžných měsíčních výdajích. Společně budujeme vaše finanční rezervy a tím vás přibližujeme k plnění vašich přání a snů.

Klienti u nás dostávají komplexní poradenství na jednom místě.

Seznamte se se členy našeho týmu a zjistěte, co o nás říkají naši spokojení klienti.