Náš tým

Vladimír Netušil

Vladimír Netušil

CEO

Vladimír působí na finančních trzích už od roku 2002. Začínal jako řadový finanční poradce a během své kariéry dosáhl až na nejvyšší manažerské funkce. Na své cestě profesním i osobním životem zažil vzestupy i pády, má tak bohaté zkušenosti, díky kterým je nesmírně empatický. Překvapí vás šíří svých všeobecných znalostí. Je velký autíčkář a ještě větší italofil.

Petra Mertová

Petra Mertová

CEO Assistant

Petra má bohaté profesní zkušenosti ze státní správy i podnikatelského sektoru. Je nejnovější členkou našeho týmu. Dokáže si poradit v jakékoli situaci i s každou novou výzvou. Je vždy plná elánu.

Petra Dragounová

Petra Dragounová

Account manager

Petra má bohaté zkušenosti na poli finančního poradenství. Už při prvním setkání s ní jsme věděli, že do našeho týmu je ta pravá. Má velký dar naslouchat klientům a dělá maximum pro realizaci jejich cílů a přání. Má velký smysl pro rodinu, díky kterému vždy snadno porozumí tomu, co přesně klienti potřebují.

Ondřej Petrželka

Ondřej Petrželka

Marketing Specialist

Ondřej se již dříve profesně zaměřoval na obchodní činnost úzce spojenou s marketingem. Má na starost celkovou vizuální stránku společnosti Effective. Pokud se vám bude, nebo naopak nebude vizuálně líbit cokoli ve skupině Effective, je za to zodpovědný právě on. Má rád dobré jídlo, víno, umění a cestování.