Jak pracujeme

Poskytujeme vám skutečné finanční poradenství. Naší prioritou je najít nejlepší řešení pro každého z vás. A v tom rozhodně neděláme kompromisy. Díky úsporám a vylepšení vaší finanční bilance pomáháme zvyšovat kvalitu vašeho života.

Jak pracujemeVíte, jaký je rozdíl mezi skutečným finančním poradenstvím a pouhým prodáváním finančních produktů? Pokud jste už někdy využili služeb běžných finančních poradců, určitě jste se s tím již setkali.

Skutečné finanční poradenství nemá za úkol generovat zisk pro poradce. Skutečné poradenství klade na první místo klienta a jeho zájmy. A přesně tak pracujeme my.

Effective jsme založili v roce 2011, protože jsme po více než deseti letech zkušeností v oboru věděli, že chceme pracovat jinak. Chceme trvale zvyšovat úroveň poradenských služeb tak, aby přinášely co největší užitek pro naše klienty. A o vaše finance se postaráme komplexně. Se vším všudy.

Od počátku jsme značně rozšířili portfolio služeb na základě požadavků klientů. A v současné době poskytujeme dlouhodobý komplexní finanční servis. Náš přístup a výsledky jsou důvodem, proč u nás zůstává přes 85 % klientů, kteří za dobu existence Effective našich služeb využili.

Náš postup pro vaše finance

  1. Poznáváme vaši situaci
  2. Analyzujeme cesty
  3. Realizujeme
  4. Vylepšujeme

Vaše finance spravujeme komplexně

Co vás čeká, když se rozhodnete využít služeb Effective? Spolupráce s odborníky, které zajímá, co chcete. A poradí vám, jak ušetřit i na tom, co by vás třeba nikdy nenapadlo.

Díky komplexní finanční analýze zhodnotíme, co je třeba udělat pro ozdravení vašich financí nebo zvýšení úspory. Stejně jako praktický lékař, který neprohlíží jenom levou ruku a pravé ucho, se zaměřujeme na vaše finance z celkového pohledu.

Najdeme efektivní řešení, které vás příjemně překvapí. Budete-li chtít, poradenstvím to neskončí. Vyřídíme vše za vás a pohlídáme veškeré termíny.

Seznamte se se členy našeho týmu a poznejte historii Effective zblízka.

6 témat vašich financí

Řešte své finance komplexně pod jednou střechou. Propojením témat dosáhnete nejlepších výsledků a tím největší úspory. Tak kterým začnete?