Chcete ušetřit díky konsolidaci úvěrů?

Pokud chcete opravdu ušetřit, je potřeba, abyste úvěry a jejich konsolidaci řešili komplexně. A to už od začátku. Našich služeb můžete sice využít pouze při sjednávání konsolidace, můžeme se ale také na všechno podívat z dlouhodobého pohledu a přizpůsobit vše vašim budoucím cílům. Pomůžeme vám vybrat správný typ úvěru, kterým zkonsolidujete ty stávající úvěry, sjednáme ho za vás a vyřešíme veškerou administrativní zátěž s tím spojenou. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my uděláme všechno pro to, abychom vám pomohli vaše sny naplnit. A mnohem víc. Díky penězům, které vám ušetříme, budete moct třeba dovybavit domácnost, odjet na dovolenou nebo pořídit to, na co jste si mysleli, že snad nikdy nebudete mít dost peněz. To všechno umíme.

Nevíte, jestli je pro vás lepší variantou konsolidace, nebo refinancování? Spočítáme vám to. Potřebujete v rámci konsolidace půjčit ještě další peníze? Zjistíme, jaké máte možnosti. Řešíte, jestli je pro vás lepší nižší měsíční splátka, nebo kratší doba splácení? Poradíme vám. Sjednáme pro vás konsolidaci úvěrů přesně na míru tomu, co od ní budete potřebovat. Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré právní dokumenty a smlouvy, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možnou úsporu při konsolidaci úvěrů.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu vašich finančních možností
  • Vybereme správnou možnost konsolidace podle vašich přání a potřeb
  • Vyřídíme za vás veškerou administrativu
  • Sjednáme vám konsolidaci za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás dokumenty a smluvní podmínky, které budete podepisovat
  • Ušetříme vám peníze, které budete moct použít na cokoliv budete chtít, třeba začít spořit na nové auto

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro konsolidaci úvěrů