Pojištění odpovědnosti občana

Pojištění odpovědnosti občana se někdy přezdívá „pojištění na blbost“. Ochrání vás před finančními dopady škod, které byste mohli způsobit v běžném životě. Prostě a jasně, tohle pojištění kryje škody, které vy způsobíte někomu jinému. Nevztahuje se ale na vaše pracovní aktivity. Škody, které byste mohli způsobit ve svém zaměstnání, tedy při výkonu své profese kryje pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli.

3 základní věci, které dobré pojištění odpovědnosti občanů kryje

  • Škody na zdraví
  • Škody na majetku
  • Škody finanční

Na co všechno se může pojištění odpovědnosti občanů vztahovat?

Praktickými příklady můžou být například situace v domácnosti: vyplavíte souseda nebo si někdo zlomí nohu na chodníku před vaším domem. Může také hradit něco, co rozbijete nebo zničíte a co jste povinni finančně nahradit. Důležité ale je, že se vztahuje na aktivity, při kterých jste danou věc nebo osobu nepoškodili úmyslně.

Potřebujete poradit s kličkami v pojistných smlouvách? Chcete si být jisti, že uzavíráte opravdu dobrou smlouvu, kterou pojišťujete případné škody, které byste mohli způsobit? Potřebujete změnit stávající pojistnou smlouvu a nevíte, jak na to? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správně řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Úsporová kalkulačka pojištění odpovědnosti za škody

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte na pojištění odpovědnosti, při zachování všech důležitých parametrů smlouvy.

Zajímá mě

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747

Články o pojištění odpovědnosti celkem 1 článek