Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti, ve které žijete, je velmi důležité. Kryjete tak záda nejen sami sobě, ale i své rodině pro případ, že by nastalo cokoliv, co byste možná ani sami nečekali. Může se jednat o nejrůznější živelné pohromy, ale třeba i požár kvůli vadné elektroinstalaci. Díky pojištění nemovitosti vám pojišťovna vyplatí peníze, za které budete moct obnovit zničené a znovu koupit nenávratně ztracené nebo zcizené vybavení. Záleží ale na tom, jak dobře uzavřete pojistnou smlouvu.

3 otázky, které byste si měli položit při sjednávání pojištění nemovitosti

  • Jsou v pojistné smlouvě zahrnuta všechna důležitá rizika?
  • Zvolil(a) jsem realisticky pojistný limit tak, aby opravdu kryl škody, které mohou nastat?
  • Jak rychle dojde k případnému pojistnému plnění? Budu čekat týden, nebo půl roku?

Katastrofický scénář: Vyplavení vodou, vypečení špatně uzavřenou pojistnou smlouvou

Pamatujte na to, že nejlevnější pojištění nemusí krýt veškeré náklady spojené s odstraněním škod na vašem domě nebo bytu. Potřebujete-li rychle opravit svůj dům tak, abyste v něm mohli opět bydlet, je také třeba, aby pojistné plnění proběhlo rychle. Nebudete přece čekat půl roku, než vám pojišťovna vyplatí peníze! Vždy záleží na konkrétních podmínkách uzavírané pojistné smlouvy, proto se s nimi podrobně seznamte, ještě než smlouvu podepíšete.

Potřebujete poradit s kličkami v pojistných smlouvách? Chcete si být jisti, že uzavíráte opravdu dobrou smlouvu, kterou pojišťujete svou nemovitost? Nevíte si rady s tím, jak změnit stávající pojistnou smlouvu? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Úsporová kalkulačka pojištění nemovitosti

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte na pojištění nemovitosti, při zachování všech důležitých parametrů smlouvy.

Zajímá mě

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747