Pojištění léčebných výdajů

Pojištění léčebných výloh je nejdůležitější součástí cestovního pojištění. Díky němu budete mít jistotu, že pokud budete muset v zahraničí vyhledat lékařskou pomoc, bude plně krytá pojistkou. Nedostanete se tak při tom všem ještě do finančních potíží. Zvolte pojistný limit v dostatečné výši podle toho, kam jedete a co tam budete dělat. Budete-li se pohybovat v rizikových oblastech a ještě u toho provozovat adrenalinové sporty, pak rozhodně volte vyšší pojistnou částku než v případě, že si budete někde v klidu dva týdny lebedit na pláži.

3 otázky, které byste si měli položit při sjednávání pojištění léčebných výdajů

  • Kryje veškeré potřebné léčebné výlohy?
  • Zahrnuje pojistka nonstop servis na telefonu nebo on-line?
  • Je součástí pojištění asistenční služba?

Dobře se seznamte i s tím, co pojišťovna nehradí

Myslete i na to, že ne všechno, co by mohlo být potřeba, může hradit pojistka, kterou jste si vybrali. A tak v rámci rizik zvažte i další připojištění, které souvisí s oblastí, kam se vydáváte, a s tím, co tam budete dělat. Čím rizikovější bude oblast, do které jedete, a aktivity, které tam hodláte podnikat, tím vyšší pojistný limit byste měli volit.

Potřebujete poradit s kličkami v pojistných smlouvách? Chcete si být jisti, že uzavíráte opravdu dobrou smlouvu, kterou pojišťujete případné léčebné výlohy? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.