Havarijní pojištění

Povinné ručení samo o sobě opravdu nestačí. Díky povinnému ručení vám budou proplaceny škody na voze, pokud nebudete viníkem dopravní nehody, tedy tím, kdo je za škody zodpovědný. Ale co škody na vašem autě? A co dělat v případě poškození vozu nebo krádeže? Nebo jiného pojistného plnění, které už povinné ručení nezahrnuje? Představte si tu hrůzu, bez pojištění muset platit třeba ještě tři roky úvěr nebo leasing, aniž byste auto užívali, protože ho někdo ukradl. Právě pro takové případy je dobré auto pojistit.

3 otázky, které byste si měli položit při sjednávání havarijního pojištění

  • Zahrnuje veškerá potřebná pojistná rizika?
  • Je pojistný limit v dostatečné výši, aby kryl pojistná rizika ve výši, ve které bude potřeba?
  • Zahrnuje pojistka non-stop asistenční službu? To je důležité, protože nehody se přece nedějí jenom od osmi do čtyř, nebo ano?

Havarijní pojištění s asistenčními službami

Tohle pojištění kryje hlavně škody, které se stanou na vašem autě. Na rozdíl od povinného ručení, při kterém kryjete pojistkou škody na cizím voze, které způsobíte vy sami. Takto pojistíte svůj vůz. Součástí havarijního pojištění jsou zpravidla i asistenční služby. A uzavřete-li dobře pojistnou smlouvu, můžete v případě nehody nebo závady získat náhradní vůz na dobu, po kterou bude vaše auto v servisu.

Nejdůležitější je si na začátku vybrat správný typ auta. Díky tomu můžete ušetřit jak při pořízení, tak během jeho provozu. Poskytujeme komplexní služby. Pomůžeme vám vyjednat nejlepší cenu. A pokud budete chtít, vše za vás zařídíme. Potřebujete poradit? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Úsporová kalkulačka pojištění auta

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte na pojištění auta, při zachování všech důležitých parametrů smlouvy.

Zajímá mě

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747

Články o havarijním pojištění celkem 1 článek