Cestovní pojištění

Každý člověk musí být, alespoň v České republice, ze zákona pojištěn u zdravotní pojišťovny. To nám zajistí, že potřebnou lékařskou péči nebudeme muset hradit z vlastních prostředků. V zahraničí to ale může být jinak. Představte si, kolik by vás mohlo stát ošetření naprosto banálního úrazu. Vše by se mohlo vyšplhat až na několik desítek tisíc korun. Právě pro takové případy je dobré uzavírat cestovní pojištění s pojištěním léčebných výdajů. Budete mít jistotu, že když budete muset v zahraničí vyhledat lékařskou pomoc, placení za vás vyřeší pojišťovna.

3 znaky dobrého cestovního pojištění

  • Kryje veškeré léčebné výlohy
  • Pojistka zahrnuje nonstop servis na telefonu nebo on-line
  • Nabízí asistenční službu

Proč je dobré sjednat i připojištění dalších rizik?

Základní cestovní pojištění nabízí i mnohá připojištění, která je dobré v určité chvíli zvážit. Například si představte, že se vám během lyžování v Alpách stane úraz, který si vyžádá zásah horské služby nebo převoz vrtulníkem. Ujistěte se, že vaše cestovní pojištění kryje veškerá důležitá a drahá rizika, abyste ještě kromě zdravotních problémů nakonec neměli i ty finanční. A v případě, že to bude třeba, si sjednejte i připojištění rizik, která sice nejsou běžná, ale při aktivitách, ke kterým se chystáte, je jejich riziko mnohem vyšší.

Chcete vědět, jak si nejlépe sjednat cestovní pojištění? Potřebujete poradit, co všechno byste měli mít ošetřeno v pojistné smlouvě? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články o cestovním pojištění celkem 1 článek