Pojištění

Pojistit si v dnešní době můžete prakticky cokoliv. Už jste slyšeli o fotbalistech, kteří si pojišťují nohy, a sběratelích, kteří si pojišťují vzácné známky nebo mince? Základní princip pojištění je jednoduchý: platíte za to, abyste měli jistotu, že když se něco stane, budete mít dostatek prostředků celou věc řešit a zůstanete zajištění. Nečekáte, že se vám peníze vrátí jiným způsobem. A hlavně doufáte, že k pojistnému plnění nikdy nebude muset dojít. Je to ale jistota. Co kdyby se něco stalo?

Základem, který by měl být samozřejmostí pro každého, je životní pojištění. Pokud jej uzavřete dobře, můžete si být jistí, že v případě nenadálých životních události bude o vás i vaše blízké postaráno.

3 otázky, které byste si měli položit při uzavírání životního pojištění

  • Kryje dostatečně všechna důležitá rizika a následky?
  • Jaké jsou možnosti dodatečných změn parametrů smlouvy?
  • Jaká je u smlouvy karenční lhůta?

Co všechno byste si měli pojistit?

Kromě životního pojištění, jsou ještě další důležité věci, které byste měli mít dobře pojištěny. První z nich je nemovitost (dům nebo byt), ve které žijete. Další pak odpovědnost za škody, které kryje následky škod, které v běžném životě každý z nás může způsobit. Máte-li auto, pak je vhodné pojistit i to. A pokud jste momentálně na cestách, pak byste měli mít kvalitní cestovní pojištění.

Chcete si být jisti, že vaše pojistné smlouvy jsou dobře uzavřeny? Potřebujete zrevidovat staré smlouvy? Nebo uzavřít nové? Obraťte se na nás. Tým našich odborníků vám na základě důkladné analýzy pomůže zvolit vhodný typ pojištění, vybrat pojišťovnu a uhlídat si veškeré parametry smluv tak, abyste měli jistotu, že dostatečně kryjí všechno, co potřebujete, a odpovídají vaší aktuální životní situaci.

Potřebujete poradit, co všechno byste měli mít ošetřeno v pojistné smlouvě? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články celkem 28 článků