Právní poradenství

Právní poradenství by mělo být důležitou součástí jakéhokoli smluvního jednání. Dokážete si představit, že byste uzavírali třeba kupní smlouvu na byt nebo rezervační smlouvu, aniž byste si ji nechali předem zkontrolovat od odborníka? Jedná se o statisícové nebo milionové částky a je důležité vědět, že ve smlouvách není nějaká klička nebo nejasná formulace, kvůli které byste mohli o své peníze přijít.

3 typy smluv, které byste si vždy měli nechat zkontrolovat odborníkem

  • Rezervační smlouva na nemovitost
  • Kupní smlouva, především v případě nemovitostí
  • Pojistná smlouva, ať už se jedná o životní pojištění, nebo pojištění nemovitosti

Smlouvy si nechte zkontrolovat od nezávislého odborníka

Při uzavírání kupních nebo pojistných smluv vždy dbejte na to, aby byly smlouvy ošetřeny tak, aby pro vás byly maximálně bezpečné. Existují odborníci s návazností na realitní kanceláře a pojišťovny, kteří budou vždy v první řadě zastupovat jejich zájmy, ne ty vaše.

Poskytujeme nezávislé komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Rádi vám pomůžeme už od začátku se vším, co bude třeba. Nebo jen s jednotlivými kroky, to už je na vaší volbě. Poradíme, a pokud budete chtít, zároveň vše zařídíme za vás. Vždy zastupujeme vás a vaše zájmy. Naším cílem je vaše spokojenost a co největší možná úspora vašich peněz.

Nejste si jistí správností uzavírané kupní nebo pojistné smlouvy? Nevíte, jestli ve smlouvě není nějaká klička, která by mohla zapříčinit komplikace při její realizaci nebo smluvním plnění? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Vždy pro vás najdeme to správné řešení. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.