Kreditní karty

Není nic snazšího než nakupovat z peněz, které člověk nemá. Obzvlášť, když vám dnes kreditní karty nutí obchodníci na každém rohu. Kreditní karty vydává prakticky každá banka i některé nebankovní společnosti. A i když vám všichni budou tvrdit, že využívání právě té jejich kreditní karty je pro vás výhodné, vždy byste měli zhodnotit, jestli to tak doopravdy je.

3 znaky dobře sjednané kreditní karty

  • Bezúročné období, po které je možné kartu splatit
  • Nízký úrok
  • Minimální poplatky za správu, za využívání a výběry z bankomatů

Kreditní karta není debetní karta

Někteří lidé si i v dnešní době pletou termíny, a tak často splývá rozdíl mezi kreditní a debetní kartou. Debetní karta náleží k vašemu běžnému účtu, můžete s ní platit nebo vybírat z bankomatů. I když se jí často říká „kreditka“, kreditní karta v plném významu toho výrazu to není. Kreditní karta je finanční produkt, ve své podstatě je to úvěr, který vám někdo schválil předem. A je jen na vás, v jaké výši ho využijete.

Zjistili jste, že vám kreditní karta přerostla přes hlavu? Nebo chcete poradit, zda si kreditní kartu zařídit? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články o kreditních kartách celkem 1 článek