Exekuce

Když se člověk dostane do těžké finanční situace, například z důvodů neschopnosti splácet, může dojít i na exekuce. Jak v takovéhle situaci nepřijít o svůj majetek? A je vyhlášení insolvence dobrým řešením? Pomáháme vyřešit váš finanční restart. Od poradenství až po konkrétní kroky, včetně komunikace s věřiteli a exekutory.

3 kroky, pomocí kterých Effective dojde k vyřešení exekucí

  • Analýza situace
  • Navržení postupu
  • Realizace nebo pomoc při realizaci jednotlivých kroků

Jak předejít exekucím?

Ideální variantou samozřejmě je se nikdy nedostat do situace, kdy vám exekuce hrozí. Komunikujte s věřiteli, s bankami i nebankovními společnostmi, kterým dlužíte peníze, i v případě, že peníze momentálně nemáte a potřebujete domluvit jiný postup. Mějte vždy na paměti, že jakmile se vše dostane až k exekutorovi, může se vám nesplácení úvěru několikanásobně prodražit.

Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Rádi vám pomůžeme už od začátku se vším, co bude třeba, nebo jen s jednotlivými kroky, to už je na vaší volbě. Poradíme, a pokud budete chtít, zároveň vše zařídíme za vás. Vždy zastupujeme vás a hájíme vaše zájmy. Naším cílem je vaše spokojenost a co největší možná úspora vašich peněz.

Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a zabránit exekuci. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články o exekucích celkem 3 články