Oddlužení

Ze všech stran na nás útočí reklamy, které se nám snaží vysvětlit, že mít tři kreditní karty, čtyři spotřebitelské úvěry a hypotéku je naprosto normální. Je ale třeba odlišovat realitu od marketingových kampaní. I když potřebujete úvěr, měli byste myslet do budoucna a chovat se vůči sobě odpovědně. A je logické, že společnosti, ať už z bankovního, nebo nebankovního sektoru, které na tom pak vydělávají, vás k tomu vždy nabádat nebudou.

Na co byste si rozhodně neměli půjčovat peníze?

  • Na to, co doopravdy nepotřebujete
  • Na spotřební zboží a dovolené: Chcete snad splácet roky něco, co trvalo týden?
  • Na splácení dalších úvěrů

Optimalizace nákladů na půjčky

Chcete refinancovat půjčku za lepších podmínek? Chcete konsolidovat své pohledávky a ušetřit na měsíčních splátkách? Potřebujete půjčit peníze a chcete si být jisti, že to bude za nejlepších možných podmínek? Pomůžeme vám vyřešit prakticky jakoukoli situaci, která se týká úvěrů a dluhů. A to i v případě, že se dostanete do potíží s jejich splácením.

Splácíte úvěr a nejste si jistí, jestli jsou pro vás jeho podmínky dobré? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak úvěry optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled o celém trhu.

Články celkem 7 článků