Spoření pro děti

Opravdu dobré spoření pro děti aby jeden pohledal. Banky se vzájemně předhánějí v nabídce produktů, pomocí kterých máte naspořit peníze svým dětem. Dávají jim nejrůznější, často velmi roztomilá jména. Útočí na emoce pomocí propracovaných marketingových kampaní. I v tomhle případě byste o všem měli uvažovat racionálně, myslet na budoucnost svých dětí a jejich zajištění prakticky a s patřičnou dávkou logiky a nedat se zmást marketingovými triky.

3 způsoby, jak spořit pro děti

  • Vybrat vhodný spořicí produkt v bance
  • Vložit peníze do investičních fondů
  • Investovat do nemovitostí nebo jiných komodit, které se léty zhodnotí

Spoření a investice trochu jinak

Své děti můžete zajistit i jinak než tak, že jim vyberete spořicí produkt v bance nebo založíte stavební spoření. Můžete investovat do nemovitosti, koupit byt, z jehož pronájmu budou mít vaše děti příjem, nebo v takovém bytě budou moct nadčasově bydlet. A pokud ne, pak jej vždycky můžou prodat.

Chcete vědět, jak nejlépe zajistit své děti? Potřebujete poradit, jaké finanční nástroje k tomu zvolit? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Úsporová kalkulačka spoření pro děti

Spočítejte si, o kolik víc díky Effective naspoříte svým dětem.

Doba spoření
1 rok
25 let
+ -

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747

Články o spoření pro děti celkem 1 článek