Investice

Investice jsou jednou z možností, jak „vydělat“ peníze na plnění cílů a snů nebo na zajištění sebe a svých blízkých. Investice dokonce mohou být účinným nástrojem pro zajištění na penzi. Je ale třeba dobře volit, do čeho investovat. Když nevíte, nejednejte bez rozmyslu a poraďte se s tím, kdo ví víc. Investice mohou být jednorázové nebo pravidelné. Záleží na formě, která je pro vás lepší a komfortnější.

3 nejčastější způsoby investování

  • Investice na finančních trzích
  • Investice do realit
  • Investice do jiných komodit (zlato a drahé kovy, umění a starožitnosti)

Investice trochu jinak

Investicí do budoucna může být i byt nebo dům, který vlastníte a máte příjem z jeho pronájmu. Investicí může být také koupě starožitností nebo uměleckých děl. V tomto případě je ale potřeba vždy myslet i na pojištění. Investovat můžete i do zlata, stříbra, platiny nebo drahých kamenů. Investovat můžete prakticky do všeho, na co si jen vzpomenete. I tady platí, že je dobré portfolio svých investic rozložit mezi více položek.

Chcete vědět, jak nejlépe investovat? Potřebujete poradit, jaké finanční nástroje k tomu zvolit? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články o investování a investicích celkem 11 článků