Výběr realit

Chcete koupit dům nebo byt? Pokud už máte vyhlédnutou nemovitost, je potřeba domluvit cenu s majitelem nebo realitní kanceláří, která majitele zastupuje. Pokud víte, jak by měl dům nebo byt vypadat, co všechno by měl splňovat, konkrétní ale vybraný nemáte, s hledáním vám můžou pomoct nezávislí specialisté, kteří budou jednat ve vašem zájmu. Zástupci realitních kanceláří vám s tím sice můžou pomoct, zastupují ale především majitele nemovitosti a jejich cílem je nemovitost prodat, ne jednat ve vašem zájmu.

3 věci, na kterých můžete ušetřit při koupi nemovitosti

  • Provize pro realitní makléře nebo zprostředkovatele
  • Cena nemovitosti – téměř vždy je prostor pro vyjednávání o slevě
  • Správná volba hypotečního úvěru pro dofinancování koupě

Jak jednat s majitelem nemovitosti nebo realitní kanceláří?

Majitelé nemovitostí se budou vždy snažit prodávat za tu nejvyšší možnou cenu. A realitní makléři, kteří je zastupují, mnohdy s vidinou tučné provize cenu nemovitosti ještě nadhodnotí. Při koupi domu nebo bytu je možné vyjednat nemalou slevu. Musíte v tom ale umět chodit. V Effective umíme taková jednání vést a dokážeme vám vyjednat slevu, která už mnoho z našich klientů velmi příjemně překvapila.

Chcete si ušetřit starosti při výběru a vyhledávání nemovitosti? Potřebujete někoho, kdo za vás vyřídí smluvní dokumentaci a bude jednat s realitními kancelářemi nebo majitelem nemovitosti? Zajímá vás, jaké řešení je pro vás nejlepší? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. A budete-li chtít, všechno vyřídíme za vás. Jednáme vždy na základě vašeho zadání a ve vašem zájmu.