Telefon

Proč byste měli řešit cenu, za kterou telefonujete, když máte to skvělé a nepřekonatelné neomezené volání za pár stovek? Tak třeba proto, že nakonec zjistíte, že možná ani tolik, kolik za neomezené volání a internet platíte, nevyužijete. Zkoušeli jste si někdy spočítat, kolik by vás stálo při dnešních cenách volání, SMSky a internet, kdybyste platili jen za to, co skutečně využijete?

3 důvody, proč mít „neomezený“ tarif

  • V jednom kuse telefonuju
  • Napíšu několik tisíc SMS zpráv za měsíc
  • Jsem stále on-line a brouzdám po internetu i přes mobil

Mobilní služby pro každého

Jste si jisti, že využijete všechny služby, které váš tarif nabízí? Přemýšleli jste někdy o tom, kolik jste ochotní platit za jistotu, že nebudete platit víc? Neomezené volání a SMS zprávy do všech sítí, to je dnes považováno za samozřejmost. Je to ale opravdu potřeba ve chvíli, kdy se ceny za hovor pohybují už okolo 2 korun za minutu? Spočítejte si to sami!

Chcete vědět, jestli je tarif, za který platíte, výhodný i pro vás? Chcete změnit tarif nebo operátora? Potřebujete poradit, jak s operátory jednat? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Telefonnní úsporová kalkulačka

Spočítejte si, kolik ušetříte díky Effective na telefonování a surfování po internetu.

+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Počet členů domácnosti s mobilem
1 člověk
10 lidí

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747

Přidružená témata