Stavební spoření

Stavební spoření bylo před lety velkým hitem. Postupem času se státní podpora i úroky snížily natolik, že už pro mnoho lidí není příliš zajímavé. Stále je ale možností, jak určitým způsobem spořit, a v případě potřeby získat jeden z nejdostupnějších úvěrů na bydlení nebo vybavení domácnosti. Na úvěr máte nárok po překlenutí povinné fáze spoření. Většinou za poměrně dobrých podmínek a s nízkým úrokem. Stavební spoření je primárně určeno k financování bydlení nebo rekonstrukce. Často je využíváno i k získání prostředků na vybavení domácnosti.

3 důvody, proč zvolit stavebního spoření

  • Státní podpora až 2 000 Kč ročně
  • Možnost získání úvěru za dobrých podmínek
  • Reálná úroková sazba až 6 % z naspořené částky (vč. státního příspěvku)

Stavební spoření

Stavební spoření má své výhody i nevýhody. K nevýhodám patří především fakt, že ke svým penězům se během doby, po kterou spoříte, dostanete pouze se sankcemi, které často znamenají, že přijdete o všechny úroky a veškerou státní podporu. Státní podpora se navíc může v průběhu spoření měnit, především klesat, v závislosti na legislativních změnách.

Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Rádi vám pomůžeme už od začátku se vším, co bude třeba, nebo jen s jednotlivými kroky, to už je na vaší volbě. Umíme poradit při výběru nemovitosti, jednání s majiteli a realitními kancelářemi, vyřizování smluvní dokumentace, sjednávání stavebního spoření – včetně všech náležitostí. Poradíme, a pokud budete chtít, zároveň vše zařídíme za vás. Vždy zastupujeme vás a vaše zájmy. Naším cílem je vaše spokojenost a co největší možná úspora vašich peněz.

Máte stavební spoření a nejste si jistí, jestli je pro vás výhodné? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás nejvýhodnější řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled o celém trhu.