Hypotéka

Pokud chcete koupit dům nebo byt, nebo dokonce stavět, může se stát hypotéka a s ní související administrativa a zařizování na nějakou dobu vaší životní realitou. Hypotéka je závazek, který se může týkat velké části vašeho života. Měli byste si tedy dobře vybrat, aby se z vysněného domova kvůli špatně zařízené hypotéce nestala spíš velká přítěž. Důležitými parametry, na které byste se měli zaměřit, jsou: výše úroku, délka fixace, způsob čerpání a doba splácení.

3 znaky dobré hypotéky

  • Fixace maximálně 5 let
  • Jednoduché čerpání a žádné zbytečné poplatky
  • Nejlépe délka do 10 let nebo na 30 let s investicí

Optimalizace hypotéky

Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Rádi vám pomůžeme už od začátku se vším, co bude třeba, nebo jen s jednotlivými kroky, to už je na vaší volbě. Umíme vám poradit při výběru nemovitosti, jednání s majiteli a realitními kancelářemi, při vyřizování smluvní dokumentace, sjednávání hypotéky – včetně všech náležitostí. Poradíme, a pokud budete chtít, zároveň vše zařídíme za vás. Vždy zastupujeme vás a vaše zájmy. Naším cílem je vaše spokojenost a co největší možná úspora vašich peněz.

Máte hypotéku a nejste si jistí, jestli je pro vás za stávajících podmínek opravdu výhodná? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak hypotéku optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled o celém trhu.

Hypoteční Úsporová kalkulačka

Spočítejte si, kolik ušetříte díky Effective na hypotéce.

+ -
+ -
Doba trvání
1 rok
30 let

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747