Energie

Dodavatelů a distributorů energií, tedy elektřiny a plynu, existuje v současné době díky benevolentním zákonům několik desítek. Vyznat se v té nepřehledné spleti podmínek a „výhod“, to je pro běžného smrtelníka prakticky nemožné. Poradíme vám, jak doma svítit, topit a vařit za opravdu nízké ceny dodávaných energií. Naši odborníci se vyznají ve smlouvách a dokážou vám pomoct i v situacích, kdy si sami nevíte rady.

3 věci, na které si dát pozor při podpisu smlouvy s dodavatelem nebo distributorem energií

  • Doba trvání smlouvy a způsob jejího prodloužení
  • Způsob vypovězení smlouvy a možné sankce
  • Cena dodávaných služeb, a to včetně veškerých poplatků

Proboha, cos jim to zas podepsal(a)!

Možná jste se už s takovou situací setkali. Vaše maminka, babička, táta nebo děda si promluvili s někým po telefonu a něco odsouhlasili a sjednali. Rázem mají nového distributora elektřiny. A báječnou smlouvu, kterou se zdá být prakticky nemožné vypovědět, nebo když ano, tak pod hrůzostrašnými sankcemi, které mnohdy šplhají až do desetitisíců korun. Nerozčilujte se a v klidu se přijďte poradit s námi, co se s tím dá udělat.

Chcete vědět, jestli jsou smlouvy, které jste uzavřeli s dodavateli energií, výhodné i pro vás? Chcete změnit dodavatele elektřiny nebo zemního plynu? Potřebujete poradit, jak s energetickými společnostmi jednat? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme to správné řešení, jak vaše finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Články k tématu energie celkem 5 článků