Běžný účet

Běžný účet je v dnešní době praktickou nutností. Otázkou tedy není, zda běžný účet ano, či ne. Otázkou je: U jaké banky? A za jakých podmínek? Je dobré volit spolehlivou bankovní instituci. Myslete ale také na to, kolik vás to bude stát. Ideálním stavem bezesporu je, když se vaše peníze v bance zhodnocují. Dejte přednost kvalitě, ale bez zbytečných poplatků, které by vás mohly přijít až na několik tisíc korun ročně.

3 znaky dobrého běžného účtu

  • Bez poplatků za vedení a správu
  • Žádné poplatky za finanční transakce a výběry z bankomatů
  • Úročení vkladů a zhodnocování uložených finančních prostředků

Bankovní poplatky

Existuje soutěž o nejabsurdnější bankovní poplatek. Víte, které poplatky se umístily v posledních letech na předních příčkách? Za co všechno chtějí některé banky platit? A nedělejme si iluzi, že z jiného důvodu než kvůli vlastnímu zisku. Co třeba poplatek za to, že vám někdo na účet pošle peníze? Nebo za to, že se podíváte v bankomatu na zůstatek, který máte na účtu? Přijde vám to legrační? Tak se podívejte, za co všechno bance platíte vy!

Potřebujete poradit s volbou banky? Chcete si být jisti, že máte nejlepší běžný účet na trhu? Potřebujete změnit banku a nevíte, jak na to? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Úsporová kalkulačka běžného účtu

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte na vedení běžného účtu.

+ -

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747