Výběr nového nebo ojetého auta

Mohlo by vás napadnout: Jakápak to asi může být věda koupit auto? Otázek, které je možné si v souvislosti s výběrem auta položit, jsou desítky. Pokud si na ně odpovíte, výsledkem může být úspora v řádu desítek tisíc korun. Ano, i při výběru auta je potřebná důkladná analýza, díky které dojdete ke správnému výsledku, vyberete si určitý typ auta, který je vhodný právě pro vás.

3 základní otázky, které je dobré si položit, když vybíráte auto

  • Kolik kilometrů ročně najedu?
  • Za jakým účelem auto používám, a kam s ním jezdím?
  • Kolik aut v rodině máme, a kdo s nimi jezdí?

Poradenství při výběru způsobu financování auta

Uvažujete o koupi auta? Měli byste s dostatečným předstihem vědět, jakým způsobem ho budete chtít financovat, a dopředu podniknout kroky, které vám vše usnadní. Nemáte-li dostatek finančních prostředků na nákup auta, je dobré si vytvořit finanční rezervu, díky které budete koupi alespoň spolufinancovat.

Na základě analýzy zjistíme, jaký způsob financování pro vás bude nejlepší. Můžete získat úvěr na auto nebo jeho pořízení financovat leasingem nebo operativním leasingem. Nechte si od nás spočítat, která varianta je pro vás nejlepší.

Máte úvěr na auto nebo leasing a nejste si jistí, jestli je pro vás výhodný? Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme pro vás to správné řešení, jak leasing nebo úvěr na auto optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled o celém trhu.