Úvěry

Půjčit peníze si můžete několika způsoby, a to od bank nebo nebankovních společností, ale i jednotlivců. Banky kladou poměrně velké požadavky na bonitu klienta, kterému půjčují peníze. Často mají ale výhodnější úroky než mnohé nebankovní společnosti, které vám sice peníze půjčí třeba i bez nutnosti dokládat příjem, zároveň to ale kompenzují výší úroků nebo mírou sankcí při nesplácení.

3 znaky dobře sjednaného úvěru

  • Nízký úrok
  • Nízké nebo ještě lépe žádné poplatky za správu úvěru
  • Možnost předčasného splacení bez jakýchkoli sankcí

Proč si půjčovat peníze?

Vždy myslete na to, že každý úvěr nebo půjčování peněz obecně je tím, co banky i nebankovní společnosti velmi dobře živí. Mohou vás tedy přesvědčovat o výhodnosti půjčky, aniž by pro vás bylo skutečně nutné nebo výhodné si úvěr sjednat. Někdy je prostě rozumnější pořídit si to, co chcete, až ve chvíli, kdy na to opravdu máte.

Zjistili jste, že vám úvěr přerostl přes hlavu? Nebo chcete poradit, zda si peníze vůbec půjčovat? Poskytujeme komplexní služby, které šetří váš čas i peníze. Zanalyzujeme vaši situaci a řekneme vám, jak to je. Najdeme to správné řešení, jak vaše finance optimalizovat a co nejvíc ušetřit. Máme bohaté zkušenosti a široký přehled.

Konsolidační úsporová kalkulačka

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte při konsolidaci úvěrů.

+ -
+ -
+ -

Nastavení nové doby splácení

6 měsíců
80 měsíců

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747