Operativní leasing

Operativní leasing je způsob, jakým si můžete pořídit auto, aniž byste se o něj museli starat. Funguje v podstatě jako dlouhodobý pronájem. Platíte za auto, ale na konci zůstane majetkem leasingové společnosti. Nezaplatíte ovšem plnou cenu vozidla, pouze rozdíl mezi pořizovací cenou a jeho zůstatkovou hodnotou – to je cena auta na konci smluvního období. Operativní leasing je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro firmy, které nemají dostatečné kapacity pro správu a údržbu vozového parku.

3 znaky dobrého operativního leasingu

  • Fixní měsíční náklady
  • Non-stop servis
  • Bez akontace

Optimalizace nákladů s operativním leasingem

Díky operativnímu leasingu vám odpadne administrativa, ušetříte si starosti, čas i peníze. A uzavřete-li dobrou smlouvu, budete moct měnit auta v řádu několika měsíců i let. Správně uzavřený operativní leasing navíc umožňuje, že vám bude bez problémů poskytnuto náhradní vozidlo v případě, že to vaše bude v servisu nebo bude mít jakoukoli poruchu.

Nejdůležitější je si na začátku vybrat správný typ vozidla. Díky tomu můžete ušetřit jak při pořízení, tak i nemalé částky na provozu auta. Poskytujeme komplexní poradenství. Pomůžeme vám vyjednat nejlepší cenu. A pokud budete chtít, vše za vás zařídíme. Zajímá vás možnost operativního leasingu? Poraďte se s námi, zda je vhodný právě pro vás.

Leasingová úsporová kalkulačka

Spočítejte si, kolik díky Effective ušetříte na platbách za leasing.

Potřebujete poradit s vyplněním této úsporové kalkulačky?

Petra Mertová
Petra je vám k dispozici.
212 245 747