6 témat vašich financí

Chcete-li opravdu ušetřit, je třeba, abyste ke svým financím přistupovali komplexně. Můžete využít pouze klasického finančního poradenství, ze zkušeností ale víme, že když začneme spolu s vámi řešit všechna témata komplexně – bydlení, daně, služby, pojištění, auto a mnohá jiná – nacházíme další a další úspory.

Co díky komplexnímu řešení získáte?

Ušetříte peníze, které jste si vydělali a na které tak tvrdě pracujete. Budete je moct použít na cokoli budete chtít – na vytouženou dovolenou, dobrou soukromou školu pro své děti, na vybavení domácnosti nebo nové auto, místo toho, abyste je nechávali v bankách za poplatky a přemrštěné úroky. Získáte jistotu, že pojistné smlouvy, které jste uzavřeli, jsou kvalitní a pokryjí veškerá důležitá pojistná rizika. Dostane se vám odborného poradenství při koupi nemovitosti, sjednávání hypotéky a pomoci při realizaci konkrétních kroků. A to všechno na jednom místě. Od odborníků, kteří se na každou z jednotlivých oblastní specializují a najdou právě pro vás to správné řešení na míru.

Pro přehlednost jsme finance rozdělili do 6 důležitých témat, ve kterých najdete to podstatné, co se týká vašeho života a hospodaření. A na webu jsme publikovali více než 100 článků, díky kterým se o tom, jak vylepšit svou finanční bilanci, dozvíte ještě víc.

Díky ucelenému pohledu pomáháme ozdravit vaše finance ve všech důležitých oblastech. Za stejné příjmy, jaké jste měli doposud, si tak pořídíte daleko víc. Stačí pouze efektivně nastavit vaše finance. Už se o tom přesvědčilo téměř 1 500 našich klientů a víc než 85 % z nich našich služeb využívá déle než 5 let.

Ve 12 kalkulačkách snadno zjistíte, kolik byste mohli díky nám uspořit. Kalkulačky jsou navzájem propojené a jejich výsledky se sčítají. Jednoduše se tak přesvědčíte o tom, že čím více oblastí řešíte, tím více ušetříte. Řešíme spolu s vámi finance, a tím pomáháme zlepšovat váš život. Naše služby jsou víc než pouhé finanční poradenství.

Propojením všech témat dosáhnete nejlepších výsledků. Tak kterým začnete?

V Effective pracují specialisté na každé téma vašich financí

V Effective pracují odborníci na jednotlivá témata vašich financí, abyste měli všechny služby dostupné na jednom místě. Věnovat se vám budou specialisté na finanční poradenství, daně, reality a bydlení, služby – energie a telekomunikace, investice, spoření, auta, ale i oddlužení. Zeptejte se nás na to, co vás zajímá! Pojďme řešit vaše finance společně.

Články celkem 113 článků