Ebooky na téma – POJIŠTĚNÍ

6 témat vašich financí přehledně na jednom místě včetně všech souvisejících.

Ebooky na téma POJIŠTĚNÍ – ke stažení:

zivotni-pojisteni

 

Životní pojištění nám dává jistotu, že když se nám něco stane, onemocníme, zraníme se, nebo dokonce budeme nějakou dobu v pracovní neschopnosti, je tu pojistné plnění, díky kterému se může výpadek našich příjmů dorovnat. Stáhnout ebook.

 

 

 

cestovni-pojisteni

 

Každý člověk musí být, alespoň v České republice, ze zákona pojištěn u zdravotní pojišťovny. To nám zajistí, že potřebnou lékařskou péči nebudeme muset hradit z vlastních prostředků. Stáhnout ebook.

 

 

 

 

havarijni-pojisteni

 

Povinné ručení samo o sobě opravdu nestačí. Díky povinnému ručení vám budou proplaceny škody na voze, pokud nebudete viníkem dopravní nehody, tedy tím, kdo je za škody zodpovědný. Ale co škody na vašem autě? Stáhnout ebook.

 

 

 

pojisteni-nemovitosti

 

Pojištění nemovitosti, ve které žijete, je velmi důležité. Kryjete tak záda nejen sami sobě, ale i své rodině pro případ, že by nastalo cokoliv, co byste možná ani sami nečekali. Stáhnout ebook.

 

 

 

 

obcan

 

Pojištění odpovědnosti občana se někdy přezdívá „pojištění na blbost“. Ochrání vás před finančními dopady škod, které byste mohli způsobit v běžném životě. Stáhnout ebook.

 

 

 

 

pojisteni-schopnosti-splacet

 

Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr nebo třeba i hypotéku – to je poměrně diskutabilní záležitost. Se svými klienty takové pojištění uzavírá prakticky každá banka a také některé nebankovní společnosti. Stáhnout ebook.

 

 

 

V rámci komplexního řešení vašich financí jsme připravili celkem 30 ebooků. Vyberte si další téma.