Chcete ušetřit při koupi nebo stavbě nemovitosti a sjednání hypotéky?

Pokud chcete opravdu ušetřit, je potřeba, abyste koupi nemovitosti nebo její stavbu řešili komplexně. A to už od začátku. Našich služeb můžete sice využít pouze při sjednávání hypotéky, kdo za vás ale bude bojovat při vyjednávání o ceně domu nebo bytu? Pomůžeme vám vybrat dobrou lokalitu, dojednáme za vás cenu s majiteli nebo realitními kancelářemi, sjednáme vám tu správnou hypotéku. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my uděláme všechno pro to, abychom vám pomohli vaše sny naplnit. A mnohem víc. Díky penězům, které vám ušetříme, si budete moct třeba svůj vysněný domov ještě dovybavit, odjet na vytouženou dovolenou nebo si koupit nové auto. To všechno umíme.

Hledáte byt nebo dům? Najdeme ho pro vás. Nebo už jste si vybrali? Domluvíme vám dobrou cenu. Chcete stavět? Sjednáme vám hypotéku přesně na míru tomu, co od ní budete potřebovat. Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré právní dokumenty, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možnou úsporu při koupi domu nebo bytu a sjednávání hypotéky.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu vašich finančních možností
  • Vybereme nemovitost podle vašich přání
  • Vyjednáme za vás dobrou cenu
  • Sjednáme vám správnou hypotéku za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás smlouvy, které budete podepisovat
  • Ušetříme vám peníze, které budete moct použít třeba na vybavení svého domova nebo rekonstrukci

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro hypotéku