Chcete ušetřit na vedení běžného účtu a minimalizovat poplatky, které s tím souvisejí?

Pokud chcete opravdu ušetřit, je potřeba, abyste svůj běžný účet řešili komplexně. A to ve všech ohledech, nejen z pohledu peněz. Víte, co by měl váš běžný účet všechno splňovat, ale nechcete trávit týdny srovnáváním podmínek vedení běžného účtu u jednotlivých bank? Pomůžeme vám vybrat ten správný běžný účet právě pro vás. Pojďme řešit vaše finance společně.

Spolupráce s námi začíná důkladnou počáteční analýzou, při které zjistíme, jak se věci mají. Vy nám řeknete, co byste si přáli, a my najdeme řešení. A mnohem víc. Nezohledňujeme jenom finanční stránku věci, výši poplatků a úrokové sazby, zajímá nás také vaše pohodlí. Zjistíme, které služby využíváte nebo byste chtěli využívat, a vybereme pro vás účet, který bude vaše přání a požadavky splňovat. To všechno umíme.

Potřebujete často vybírat z bankomatu? Budete mít výběry zdarma na každém rohu. Neobejdete se bez přehledného internetového bankovnictví? Zjistíme, které je pro vás nejlepší. Chcete snadno platit v jiné měně? Vybereme běžný účet na míru tomu, co od něj budete potřebovat. Nechte nás pomoct vám se vším papírováním. Zkontrolujeme pro vás veškeré dokumenty a smluvní podmínky, které budete podepisovat. S námi si můžete být jistí, že všechno proběhne tak, jak má.

Zajistíme vám maximální možnou úsporu při vedení běžného účtu.

S čím vším vám pomůžeme?

  • Provedeme analýzu podmínek vašeho stávajícího běžného účtu
  • Vybereme běžný účet podle vašich přání a potřeb
  • Vyjednáme pro vás dobré podmínky vedení účtu
  • Sjednáme vám ty správné služby za nejlepších možných podmínek
  • Zkontrolujeme za vás veškeré dokumenty a smluvní podmínky, které budete podepisovat
  • Ušetříme vám peníze, které budete moct použít na cokoliv jiného

Najdeme to správné komplexní řešení právě pro vás. Kontaktujte nás:

Petra Mertová
Volejte Petře:
212 245 747

Formulář pro běžný účet